Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jennifer udělala/did svůj/her první/first triathlon

19. 10. 2008

      

 

Jennifer dne 14. září udělala po náročném tréningu svůj 1. triatlon (750m plavání, 30km jízda na kole a 6,5km běh)  aby opatřila peníze do dětské nemocnine v Los Angeles. Triatlon úspěšně zvládla za pouhé 2 hodiny, 23 minut a 28 sekund.

 

 

takle vypadala Jennifer pár dní před závodem :

 

Obrazek

15. září
Jennifer Lopez se v neděli podrobila nejtěžší fyzické zkoušce v životě. Má za sebou slavný Nautica Malibu Triathlon, během kterého si zaběhala, projela se na kole a plavala. To vše zvládla za dvě hodiny, třiadvacet minut a osmadvacet sekund.

 

Hvězdu filmu Svatby podle Mary celou cestu doprovázel její trenér Gunnar Peterson, který sám nesoutěžil, ale byl připraven herečce okamžitě poskytnout pomoc.

 

 Petersonovi vděčí za svoji fyzičku také například McConaughey, který dělal triatlon také. Nablízku byl téměř neustále také hereččin bodyguard, který odháněl zvědavé fanoušky.

 

 

 

 Devětatřicetiletá Lopez trénovala na svůj vůbec první triatlon i s šéfredaktorkou magazínu Self Lucy Danzigerovou. Chtěla tak vydělat co nejvíce peněz Dětské nemocnici v Los Angeles. "Je to úžasný den. Cítím se opravdu skvěle a jsem moc ráda, že jsem závod dokončila. A taky, že jsem dokázala vylézt z vody. Ale ještě úžasnější je opravdu dobrý pocit z toho, že se nám podařilo vybrat 127 tisíc dolarů (přes dva miliony korun). Doufám, že tyto prostředky najdou dobré uplatnění," cituje zpěvačku agentura Korzo.

Jennifer Lopez a její manžel Marc Anthony

"Přeplazím se přes cílovou čáru, i kdyby mě to mělo zabít, i kdybych měla vypustit duši," tvrdila zpěvačka a herečka koncem srpna.

 

a tady je jiný článek ale in english:

Jennifer Lopez completed the Nautica Malibu Triathlon in about 2 1/2 hours Sunday.

The singer, 39, pumped her arms in the air and smiled broadly as she crossed the finish line of the swimming-running-biking event.

Husband Marc Anthony was on the sidelines being supportive. The couple kissed between the biking and running portions of the race.

Fans and fellow participants were seen cheering on Lopez and giving her high-fives.

After finishing, Lopez joined her family and Matthew McConaughey, who came in before her, in the VIP area. McConaughey was accompanied by his girlfriend Camila Alves and their newborn son Levi.

Lopez and Anthony are expected to return to NYC after the event to host his 40th birthday bash Sunday night.

Lopez was inspired to run a triathlon while eight months pregnant with twins Max and Emme, who were born in February.

“I was beached like a whale,” Lopez — Self magazine’s Most Inspiring Woman of 2008 — said on ABC’s Good Morning America last month.

“I was watching TV, and I saw a triathlon and I said, ‘You know what? I think I could do that, that would be great for me to do. Maybe I’ll do it this year,’” she explained.

 

“Swimming is a killer,” Lopez admitted. “I’m not going to lie.”

She also joked that she is determined to finish the race even if she “has to crawl across that finish line.”

Lopez’ run raised money for the Children’s Hospital of Los Angeles.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 fotky z triatlonu:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Obrazek

 

 

výsledek:

 

 

Obrazek

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

Tady si můžete prohlédnout interview, které Jennifer stihla ještě před závodem: 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

congratulation

(anička, 29. 11. 2008 14:33)

a ja gratujulu:-)